Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kişiler hayatları boyunca yaşama kattığı değerlerle anılır ve mutlaka bu değerler kişiyi ölümsüzleştirir. İşte Rahmetle andığımız Mehmet Ali Yılmaz bu değerleri kat ve kat yaşayan, yaşatan, öğreten kimliği ile attığı temeller ile günümüz Uşak Ev Taşıma Nakliyat’ı sektörün lideri yapmıştır.

Uşak Evden Eve Nakliyat 1983 kuruluşlu istanbul şirketidir.Şirketimiz İstanbul İzmir Ankara mevkinde ilk olarak küçük aşamalı sevkiyatlar ile aynı bölge içerisinde hizmet vermiştir.1987 yıllarında büyük araç ve küçük 2 adet aracı ile istanbul bölgelerine faliyet vermeye başlamış olup günümüze kadar en iyi şekilde müştri potansiyelini ve araç sayısını arttırarak günümüz de en iyi nakliye şirketleri arasında yer almaktadır.

Uşak Evden Eve Nakliyat ailesi olarak bizim için paradan daha önemli olan insan güveni yer almaktadır. Firmamız bu güveni en iyi şekilde korudu ve korumaktadır. Evden eve nakliyat her zaman bir müşteriden on, on müşteriden yüz algoritması ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Ev taşıma dışında eşya depolama sektöründe de yer alan şirketimiz, 10 yılı aşkındır depolama alanında özel alanlarda hizmet vermektedir.